APIE MUS

Champion’s House

Champion’s House – sporto klubas, siekiantiems daugiau!

Champion’s House skirtas kiekvienam, kuris išdrįsta pažadinti savo vidinį čempioną. Sustiprėti, numesti svorio, išmokti technikos ar tiesiog geriau jaustis – mūsų klube kiekvienas pasiekia savo asmeninę pergalę!

Mūsų varikliukas yra grupinės treniruotės, tokios kaip Cross training ir X–Fit. Šios ištvermę ugdančios treniruotės puikiai tinka norintiems sustiprėti bei padailinti kūno linijas.

Visapusiškos naudos ne tik kūnui pasisemiam bendro fizinio lavinimo treniruočių metu. Ugdomas vikrumas ir stiprybė padeda išlaisvinti protą ir atsikratyti neigiamų emocijų. Šiose treniruotėse svarbus ne tik individualus, bet ir komandinis darbas. Atsakomybės jausmas, kuomet nuo asmeninių pastangų priklauso komandos rezultatas, ne tik motyvuoja, bet ir ugdo stipriąsias asmenines savybes.

Teikiantiems pirmenybę ne svarmenims, o kūno stiprinimui kitais metodais, siūlome įvairių kovos menų treniruotes. Tai ne tik techniškai atliekami veiksmai, bet ir nuolatinė kova su pačiu savimi.

Profesionalūs treneriai, geriausia Rogue ir Venum įranga, modernios ir erdvios patalpos bei nedidelės (iki 20- ties žmonių) treniruočių grupės sudaro visas sąlygas siekiant geriausių rezultatų.

Champion’s House – tai šeima, turinti vertybes ir taisykles. Kasdien vis stipresnius tiek viduje, tiek išorėje, mus vienija bendras tikslas – šiandien pasiekti daugiau nei pasiekėm vakar. Tapk mūsų šeimos dalimi, prisijunk ir Tu!