APIE MUS

Champion’s House

Champion’s House – tai Tavo sporto klubas.

Skirtas kiekvienam, kuris išdrįsta pažadinti savo vidinį čempioną ir siekia sustiprėti, numesti svorio ar tiesiog gerai jaustis!

Mūsų varikliukas yra grupinės treniruotės, tokios kaip Cross training ir X–Fit. Puikiai tinkančios tiems, kas nori sustiprėti, ugdyti ištvermę, bei turėti gražias kūno linijas! Bendro fizinio lavinimo treniruotės padės tapti vikresniais, stipresniais, bei išlaisvins protą. Šiose treniruotėse svarbus ne tik individualus, bet ir komandinis darbas. Dalis treniruočių vyksta būtent susiskirsčius komandomis, o atsakomybė skatina motyvaciją.

Na, o tiems, kam nepatinka svarmenys, turime įvairių kovos menų treniruočių, kurių dėka sutvirtės ne tik kūnas, bet ir siela. Kovų menai, tai ne tik techniškai atliekami veiksmai, bet ir nuolatinė kova su pačiu savimi.

Visose treniruotėse svarbiausia įveikti save, nes tik tada gali tapti čempionu. Juo tapti padės profesionalūs treneriai, kurie dirba su geriausia Rogue ir Venum įranga modernioje, bei erdvioje patalpoje. Kiekvieno trenerio siekis – kokybė. Todėl treniruotės vyksta nedidelėse grupėse iki 20-ies žmonių.

Champion’s House – tai šeima, turinti vertybes ir taisykles. Stiprūs tiek viduje, tiek išorėje. Prisijunk prie mūsų šeimos ir tu!